Lauko ir vidaus baseinaiLauko ir vidaus baseinas
-

sudėtingas hidrotechninis įrenginys,
kuris, tinkamai naudojant, užtikrina maksimalų patogumą ir malonumą.
Lauko ar vidaus baseinas pirmiausiai turi valymo sistemą, kurioje nuolat filtruojamas vanduo, vandens kokybės kontrolierių,apšvietimą ir galiausiai higieninę dangą, kopėtėles su neslidžiomis pakopomis. Be to, baseinas gali būti subtilios formos ir originalaus dizaino, su kaskadomis, kriokliais, dugniniais geizeriais, tramplinais, vandens kalniukais ir daugybe kitokių priedų. Individualūs baseinai skirti šeimyniniam naudojimui. Paprastai jie įrengiami cokoliniame namo aukšte ar specialiame priestate, rūsyje arba tiesiog lauke po atviru dangumi.
Komerciniai lauko ar vidaus baseinai statomi pagal specialų projektą priklausomai nuo užsakovo pageidavimų. Šių baseinų funkcinės galimybės, apdaila ir komplektacija priklauso nuo užsakovo pageidavimų ir finansinių galimybių.

Gelžbetoniniai lauko ir vidaus baseinai

Statant gelžbetoninį lauko ar vidaus baseiną svarbi yra baseino hidroizoliacija, montavimo reikalavimus atitinkančių betono markės ir armatūros pasirinkimas. Aukšta sudėtinių dalių kokybė užtikrina, kad statinys tarnaus ilgai ir bus saugus. Vėliau būtina betono paviršių izoliuoti tepamąja hidroizoliacija.
Lauko ar vidaus baseinas, skirtingai nuo rezervuaro, eksploatacijos metu patiria dinamines apkrovas, dėl kurių atsiranda mikroįtrūkimų, todėl visos medžiagos, tepamos ant vidinės baseino pusės, turi būti elastingos. Daugiau dėmesio reikėtų skirti siūlių hermetizavimui.
Kalbant apie apdailos medžiagas, geriausiai rinktis keramikines plyteles. Jos ne tik pasižymi spalvų ir atspalvių gausa, bet yra tvirtos, ypač atsparios drėgmei ir agresyviai aplinkai, nes gaminamos naudojant specialią degimo temperatūrą. Lauko baseinams tinka membraninė danga „ALKORPLAN" 2000 - jis vienu metu tarnauja kaip hidroizoliacija ir kaip dekoratyvinis elementas, 1,5 mm storio, armuota, padengta akrilo sluoksniu medžiaga.

Polipropileno baseinai

Polipropileno naudojimas leidžia gerokai sumažinti statybinių darbų apimtis, sumažinti išlaidas paviršiaus lyginimui, hidroizoliacijos įrengimui, apdailai, sumažinti darbų atlikimo laiką, o visa tai gerokai sumažina ir baseino kainą. Iš polipropileninių lakštų galima pagaminti beveik bet kokios formos ir sudėtingumo baseiną.
Polipropileno tvirtumas, jo atsparumas sezoniniams temperatūros svyravimams, būdingiems Lietuvos klimatui, atsparumas ultravioletiniams spinduliams ir baseino gamybos technologija garantuoja, kad baseinu, įrengtu tiek patalpoje, tiek lauke, bus naudojamasi ne vienus metus.
Šiems baseinams galima naudoti tokią pat įrangą kaip ir gelžbetoniniams. Jei planuojama turėti didelį baseiną ir dėl to iškyla transportavimo sunkumų, tokį baseiną galima surinkti pačiame objekte.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti? Parašykite mums ir mes Jums operatyviai atrašysime į Jūsų užklausą.

 Klientai

Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis. Padedame rasti sprendimą ir jį įgyvendinti, iškelti tikslą ir jį pasiekti.

Atlikti mūsų darbai

Kontaktai

'Apželdinimas - vejos / MONARDA'
Vilnius - Kaunas - Klaipėda
Dirbame visoje Lietuvoje
Tel.:+370 (676) 76862
El. paštas: projektai@monarda.lt

Visi kontaktai