Vejos įrengimas

 Ne paslaptis, kad gražiai tvarkomų sodybų pagrindas- išpuoselėta ir prižiūrėta veja. Graži šviesiai žalia vejos spalva ramina, lyg minkštas kilimas žolynai traukia pailsėti. Tai sodo pagrindas, apjuosiantis lysves, rožių krūmus, dekoratyviuosius medžius. Kartu tai - ir natūralus fonas, ir kontrastas ryškioms žiedų spalvoms. Žolinė danga labai svarbi sodo mikroklimatui sukurti. Karštą vasaros dieną vejos paviršiaus temperatūra - 5 -7 °C žemesnė nei plikos dirvos, o nuo grindinio, juo labiau asfalto, skiriasi iki 17 °C. Be to, žolė, kaip ir visi augalai, gamina deguonį, garina vandenį, todėl oras sode tampa gaivesnis.
Kuo didesnis vejos plotas, tuo erdvesnis atrodo ir pats sodas. Tuo galima pasinaudoti ir apgauti stebėtoją - priklausomai nuo vejos formos, sodas atrodys platesnis ar siauresnis, trumpesnis ar ilgesnis, o vietos kitiems augalams nesumažės.
Žalia pievutė dažnai tampa įvykių centru: čia verda gyvenimas - rengiami piknikai su draugais, ilsimasi, žaidžia vaikai ir suaugusieji. Todėl geriau rinktis ne bet kokią, o tokiam "darbui" pritaikytą veją.
Pačiuose gražiausiuose, reprezentaciniuose plotuose reikalinga lygi lyg sušukuotas kilimas veja. Čia jau niekas nebėgioja ir nežaidžia, gali augti labai rūpestingai prižiūrima, dažnai pjaunama žolytė. Natūralios gamtos mylėtojams išpuoselėta ir vienoda veja atrodo per daug nenatūrali. Tokiems tinka paprasta veja arba žydinti pievutė. O jei prireiktų patogiai pereiti per sodą, užtektų žoliapjove padaryti taką.

Įrenginėjam vejas nuo pagrindo paruošimo iki pilno vejos sudįgimo. Vejos sėjimo paslaugos su garantija. Nupjovimas pirmas įskaičiuojamas į kainą.

Skambinkit mums Mob.: +370 (676) 76862
El. paštas: projektai@monarda.lt

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti? Parašykite mums ir mes Jums operatyviai atrašysime į Jūsų užklausą.Klientai

Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis. Padedame rasti sprendimą ir jį įgyvendinti, iškelti tikslą ir jį pasiekti.

Atlikti mūsų darbai

Kontaktai

'Apželdinimas - vejos / MONARDA'
Vilnius - Kaunas - Klaipėda
Dirbame visoje Lietuvoje
Tel.:+370 (676) 76862
El. paštas: projektai@monarda.lt

Visi kontaktai