Aplinkos / Gerbūvio sutvarkymasAplinkos tvarkymas,
kai namo, sodybos, pramoninio objekto aplinka jau sutvarkyta

Pilnai susitvarkius aplinką, įsirengus veją, apželdinus sklypą, norint išlaikyti gražią bei tvarkingą aplinką reikia nuolat atlikti aplinkos tvarkymo darbus. Aplinkos tvarkymas susidės iš nuolatinės vejos priežiūros: vejos pjovimo, tręšimo, skarifikavimo, aeravimo, nunykusių plotų atsėjimo, piktžolių naikinimo jau įrengtoje vejoje.  Daugelis augalų reikalauja įvairaus karpymo, formavimo, genėjimo. Jei yra paklota kieta danga, trinkelės ar kitas pagrindas, laikui bėgant pro jos tarpus ar ant jo, gali pradėti želti piktžolės. Piktžoles iš kietos dangos galima naikinti purškiant jas glifosatais, vėliau pašalinant kietu šepečiu ar rankomis, tačiau purškimą atlikite ypač atsargiai, siekiant nepakenkti jau esamai vejai, augalams.

Gerbūvio darbai


Gerbūvio /apželdinimo/ darbai susideda iš takų, įvažiavimo keliuko, takelių, nuogrindos įrengimo, drenažo padarymo, tvoros, laistymo sistemos įrengimo, vejos įrengimo bei kitų apželdinimo darbų. Pati praktiškiausia kietoji danga tokiais atvejais yra trinkelės. Tačiau norint originaliau, gražiau,  kartais ir pigiau įsirengti tokius takus, galima takelius tiesiog grįsti akmenukais, žvirgždu, skaldele. Tokiam takui pagrindą reikia paruošti taip pat,  kaip ir klojant trinkeles. Jei takeliui naudositės ypač retai, gražiai atrodo takelis, padarytas iš akmens ar betono plokščių, dedamų tiesiai į paruoštą sėti dirvožemį ar jau įrengtoje vejoje, prieš tai padarant dedamo pagrindo formos duobutes.

Skambinkit mums: +370 (676) 76862
El. paštas: projektai@monarda.lt

Projektų pavyzdžius rasite apsilankę:
www.apzeldinimas-projektavimas.lt

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti? Parašykite mums ir mes Jums operatyviai atrašysime į Jūsų užklausą.Klientai

Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis. Padedame rasti sprendimą ir jį įgyvendinti, iškelti tikslą ir jį pasiekti.

Atlikti mūsų darbai

Kontaktai

'Apželdinimas - vejos / MONARDA'
Vilnius - Kaunas - Klaipėda
Dirbame visoje Lietuvoje
Tel.:+370 (676) 76862
El. paštas: projektai@monarda.lt

Visi kontaktai