Apželdinimas / Projektavimas

Apželdinimas / Projektavimas

Aplinkos tvarkymas ir paruošimas apželdinimo darbams

Aplinkos tvarkymas ar apželdinimas yra paprasčiausiai suvokiamas bei daugiausia apimantis terminas sodybų, namų aplinkos sutvarkymo srityje.
Pradedant sodo/sklypo apželdinimą reikia atkreipti dėmesį į tris svarbius dalykus:
1. Pirmiausia, Jums reikia išsiaiškinti, ko Jūs norite iš savo sodo ir kokia planuojama jo paskirtis. Bus daug lengviau jei sudarysite sąrašą objektų, kuriuos norėtumėte matyti savo sklype (terasa, veja, fontanas, rožės ir pan.), taip pat, svarbu gerai apgalvoti, kas ir kokiais tikslais dažniausiai naudosis teritorija (vaikams žaisti, suaugusiems poilsiauti ir pan.).
2. Vėliau, reikia suprasti patį apželdinimo planavimo procesą.
3. Galiausiai - sklypo erdvinių struktūrų išdėstymas tuščiame teritorijos plane. Sudėliojus elementus (medžius, takelius, akcentus), kurių dėka sklypas įgauna struktūrinį pavidalą, formos savaime sukuria lengvus, ramius perėjimus, o elementai vizualiai paveikia ir įsiskverbia į sklypo/sodo estetiką.

Sklypo apželdinimas/aplinkos projektavimas turi susilieti su jau esamais elementais, apgaubti esančius pastatus ir kitus teritorijos objektus. Jis taip pat turėtų parodyti kokybę, kurios pagrindiniai rodikliai - paprastumas ir harmonija, leidžiantys suformuoti gerus pagrindus sklypo apželdinimui/aplinkos projektavimui.

Skambinkit mums: +370 (676) 76862
El. paštas: projektai@monarda.lt

Projektų pavyzdžius rasite apsilankę:
www.apzeldinimas-projektavimas.lt

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti? Parašykite mums ir mes Jums operatyviai atrašysime į Jūsų užklausą.

 Klientai

Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis. Padedame rasti sprendimą ir jį įgyvendinti, iškelti tikslą ir jį pasiekti.

Atlikti mūsų darbai

Kontaktai

'Apželdinimas - vejos / MONARDA'
Vilnius - Kaunas - Klaipėda
Dirbame visoje Lietuvoje
Tel.:+370 (676) 76862
El. paštas: projektai@monarda.lt

Visi kontaktai